oferta-lekcje_indywidualne - DanceLife - Szkoła tańca

tel. 696-033-419
tel. 730-940-715
64-920 Piła
ul. Rodła 5 (teren WOSS)
e-mail: dancelife.nauka@gmail.com
Przejdź do treści

LEKCJE INDYWIDUALNE
Nie lubisz zajęć w grupie?
Lepiej odnajdujesz się w kameralnej atmosferze sali tanecznej?
Chcesz, aby instruktor tańca zajmował się tylko Tobą?
Świetnie się składa, ponieważ indywidualne lekcje tańca to rozwiązanie dokładnie dla Ciebie!
Jeśli interesują Cię  zatem najlepsze indywidualne lekcje tańca – Szkoła Tańca Dancelife w Pile to miejsce odpowiednie dla Ciebie.
Kto z nami współpracuje?
Mamy najlepszą profesjonalną kadrę instruktorów tańca, którzy zajmą się kompleksowo Twoją nauką tańca.
Co gwarantujemy w naszej szkole?
Przede wszystkim, że nasze indywidualne lekcje tańca zostaną specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb, wymagań i dyspozycyjności. Z naszymi instruktorami szybko i efektywnie nauczysz się tańczyć ! Wciąż dla podniesienia jakości naszych usług szkolimy się i rozwijamy, by móc w jak najlepszy sposób przekazać Wam, naszą taneczną wiedzę oraz, oczywiście, taneczne umiejętności.

Do czego dążymy?
Naszym celem jest odkrycie w Tobie duszy tancerza i sprawienie byś swobodnie czuł się i bawił na parkiecie. Nie trzeba bowiem być mistrzem, by taniec sprawiał nam radość i frajdę. Z nami z pewnością zabłyśniecie na kolejnym przyjęciu. Przyjaciele i rodzina z pewnością docenią również Wasze nowe umiejętności, a może i sami postanowią pójść w Wasze ślady, zapisując się na nasze indywidualne zajęcia taneczne, by podszkolić i swoje umiejętności.
Program indywidualnych zajęć szkoły tańca Dancelife
Oferujemy lekcje indywidualne dla: Par (jednej lub dwóch), Pań, Panów i dzieci z wielu stylów tanecznych. Chcesz być pewny, że lekcje tańca przyniosą pożądane efekty? Nic bardziej prostego. Zapisz się już dziś na indywidualne lekcje tańca.

Co zyskujesz?
Gwarancję, że z nami na pewno się uda. Dzięki indywidualnym zajęciom z naszymi świetnymi instruktorami w szkole tańca Dancelife  masz pewność, że przy następnej okazji zaimponujesz swoim najbliższym niebywałymi umiejętnościami tanecznymi na parkiecie.
Nie wahaj się dłużej i przekonaj się sam, że nauka u nas pomoże Ci odkryć w sobie duszę prawdziwego tancerza, który potrafi wyrazić na parkiecie swoje uczucia i emocje.


Zaufaj naszym instruktorom i daj szansę drzemiącemu w Tobie potencjałowi!
Wróć do spisu treści