oferta-taniec_towarzyski - DanceLife - Szkoła tańca

tel. 696-033-419
tel. 730-940-715
64-920 Piła
ul. Rodła 5 (teren WOSS)
e-mail: dancelife.nauka@gmail.com
Przejdź do treści

TANIEC TOWARZYSKI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH


Oparte o Światowy Program Taneczny obejmują 10 tańców, 5 standardowych, takich jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep  oraz               5 latynoamerykańskich: samba, cha cha cha, rumba, paso-doble, jive.
Kurs tańca towarzyskiego to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznanie nowych osób. Liczne imprezy okolicznościowe, wyjazdy weekendowe, przyjaźnie na wiele lat. Dla niektórych, możliwość poznania partnera na całe życie.
Zapraszamy pary, które chcą spędzić ze sobą miłe chwile ucząc się tańców, które w swojej różnorodności zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.

Grupy początkujące
Kurs podstawowy  dla osób początkujących w tańcu towarzyskim prowadzony jest wg ŚWIATOWEGO PROGRAMU TANECZNEGO, przeznaczony dla par i osób, które pragną poznać podstawowe kroki i figury.To nauka zasad:
– savoir-vivre zawartych w etykiecie tańca towarzyskiego, którym w swojej książce „Tańczyć może każdy” hołdował pr. Marian Wieczysty ,
– poruszania się na parkiecie,
-lepszego dysponowania swoim ciałem, aby łatwiej, lżej i pewniej bawić się na każdej imprezie.

W naszej szkole organizowane są  także Wieczorki Taneczne na których można wykorzystać zdobyte umiejętności i sprawdzić je na prawdziwej zabawie, więcej informacji u trenera grupy.
Zajęcia z tańca towarzyskiego to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu we dwoje!
Kurs trwa 9 miesięcy, kończy się zdobyciem „CERTYFIKATU ukończenia kursu I stopnia tańca towarzyskiego” oraz warsztatami tanecznymi w okresie wakacji.

Grupy zaawansowane
Zajęcia dla osób, które zdobyły w stopniu podstawowym „CERTYFIKAT ukończenia kursu I stopnia tańca towarzyskiego” Szkoły Tańca „Dancelife”
W grupach zaawansowanych tańczą osoby, które pragną poprawiać swoje umiejętności taneczne i świadomość swojego ciała, poprawiać technikę taneczną, zgłębiać wiedzę na temat charakteru i historii poszczególnych tańców towarzyskich.
Kurs tańca towarzyskiego  prowadzimy także w formie spotkań indywidualnych.
Wróć do spisu treści